Kindermatras Nasa 'Janu'

Ligmaat:

Prijs:

€  159,-  

Kindermatras Nasa 'Janu' | MatrasFactory Kindermatras Nasa 'Janu' | MatrasFactory

Traagschuim verovert  Nederland!

Het door de Amerikaanse ruimtevaartorganisatie ontwikkelde NASA (visco elastisch) traagschuim heeft stormenderhand ook de Nederlandse kinder slaapkamers veroverd. De voordelen van dit materiaal zijn dan ook niet gering.

Het traagschuim is van nature namelijk tamelijk stevig, maar het verzacht onder invloed van de lichaamswarmte. Dan wordt het bijna vloeibaar en draagt het gewicht evenwichtig en zonder drukpunten, waardoor de spieren maximaal ontspannen. Het kindermatras past zich uitzonderlijk goed aan de contouren van uw kleuter, en biedt dan optimale ondersteuning.

Stevig en toch zacht,

daarom kan dit type matras gedurende zeer lange perioden achtereen intensief worden gebruikt. Een kleuter heeft meer slaap-uren nodig dan een volwassen persoon

Maar…

Er zijn ook nadelen aan deze kinder matrassen verbonden: voor in onverwarmde kinder kamers is dit matras minder geschikt. Dit traaagschuim, ook wel NASA schuim genoemd gedraagd zich optimaal in een omgevingstemperatuur van tenminste 14 °C, als u kleuter in een onverwarmde kamer slaapt, dan kan dit type kindermatras in koude winternachten in eerste instantie koel en stijf aanvoelen. Dan duurt het geruime tijd voordat de lichaamswarmte van het kind de matras soepel heeft gemaakt, en warm.

Vernieuwend !

Voor de zomermaanden geldt het tegenovergestelde, toen kon het matras te soepel worden. Door nieuwe technologie is deze kern voorzien van micro perforatie in de Nasa toplaag, die voor een optimale luchtdoorstroming en ventilatie zorgt.

Binnenwerk: HR-koudschuim, afgetopt met 4 cm Nasa visco elastisch schuim, voorzien van micro perforatie lucht kanalen
Ligcomfort: medium/soft
Matrashoogte: 12 cm
Matrashoes: Dubbeldoeks gewatteerde afritsbare wasbare 40°C hoes, anti allergisch
Ventilatie eigenschappen: ☻☻☻☺☺
Fabrieksgarantie: 5 jaar